hodonin

Určitě jste zaregistrovali, že před nedávnem se prohnalo oblastí jižní Moravy tornádo. Tornádo zanechalo mnoho lidí v nesnázích a způsobilo mnoho škod jak na majetku tak na životech. Díky Bohu jsou naši bratři a sestry z Hodonína v pořádku. Nicméně jako sbor jsme se rozhodli uspořádat sbírku na pomoc potřebným v dané oblasti.

Můžete přispět buďto osobně ve sboru nebo rovnou na náš sborový účet. Všechny peníze půjdou na pomoc do oblasti Hodonína a o distribuci k potřebným se bude starat Pavel Popovský, vedoucí místní stanice v Hodoníně.

Každá částka pomáhá.

 

Platební detaily pro příspěvek přes účet

Číslo účtu: 1735052359 /0800 (Česká spořitelna)
Zpráva pro příjemce: hodonin

Prosím nezapomeňte uvést zprávu pro příjemce. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat třeba přes email – info@cbsosna.cz

Tato stránka je chráněna proti spamu službou reCAPTCHA od společnosti Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte. Přečtěte si naše Podmínky ochrany osobních údajů