Jsme si vědomí, že doba a okolnosti, které prožíváme, jsou mimořádné a nejdrastičtější, co se týká omezení v naší Evropě za posledních sto let. Jako autority jsme si na každém jednání staršovstva připomínali moto: Jako vůdcové, vedoucí musíme chránit a střežit, aby se děla Boží vůle navzdory lidské nevíře, navzdory lidské lenosti a dnes můžeme dodat navzdory coronaviru. Vybízíme Vás, drahá Boží rodino, k aktivitám, které nejsou v rozporu s usnesením vlády ČR a krizovým opatřením. Zároveň Vás povzbuzujeme k využití všech dostupných prostředků, sociálních sítí k povzbuzování těla Kristova. Zároveň Vám jako starší církve nabízíme veškerou duchovní a morální podporu a máme otevřené srdce pro každého z Vás. Jste námětem našich modliteb. Uvědomujeme si, že v krátké budoucnosti a při zpřísňujících se nařízeních vlády bude situace vyžadovat praktické kroky materiální pomoci. Proto v případě konkrétní potřeby kontaktujte vedení církve.

V tento čas je prostor být činitelem Božího slova, nejenom posluchačem, a tak dokud je čas, čiňme dobře těm, nejvíce však těm, kteří patří do Boží rodiny (Galatským 6:10). Zároveň postavme svojí víru na zaslíbení: Jako jsem byl s Mojžíšem, tak budu i s Tebou. Nenechám Tě klesnout, neopustím Tě. (Jozue 1:6) I přes zrušení všech aktivit v církvi (nedělní shromáždění, skupinky, setkávání se po domech) dobře využijte čas nám svěřený. V tom Vám může pomoci online vysílání v neděli v 9:30 a v průběhu týdne vysílání ze záznamu. To vše bude umístěno na webových stránkách církve.

Pokud se chcete připojit na online stream, přihlašte se k odběru přes svůj email dole na této stránce. V neděli vám pošleme odkaz na online vysílání přímo do vašeho emailu. Můžete také sledovat náš kanál na YouTube, kde stream poběží. Přejít na sborový YouTube kanál.

Buďme si navzájem povzbuzením, modleme se za moudrost pro vládu, za Třinecko, aby bylo uchráněno od karantény a tělo Kristovo, aby bylo zřetelnějším světlem v těchto těžkých dobách.

 

Boží pokoj ať ve Vás přebývá

Vedení sboru

Tato stránka je chráněna proti spamu službou reCAPTCHA od společnosti Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte. Přečtěte si naše Podmínky ochrany osobních údajů