Omezení setkávání a nedělní bohoslužby

Od čtvrtka 22. 10. 2020 začíná platit vládní nařízení o omezeném setkávání v maximálním počtu 2 osob. V důsledku tohoto omezení budou probíhat naše nedělní bohoslužby POUZE ONLINE ve formě živého přenosu na našem YouTube kanálu. Všechna ostatní setkání, jako jsou setkání dorostu, mládeže, skupinky a další budou ZRUŠENA nebo budou fungovat také pouze v online režimu.

Opatření platí až do odvolání. Prosíme, dodržujte všechna nařízení vlády.

Bohoslužba bude vysílána online na našem YouTube kanálu.

Průběžně vás budeme informovat, sledujte náš web, nebo se zaregistrujte emailem k odběru novinek níže.

Průběh našich bohoslužeb je následující: od 9:30 se každý ve svém domě sejdeme k modlitbám, abychom se pak společně v 10:00 účastnili online bohoslužby, která bude k dispozici na našem YouTube kanále. Online přenos bude začínat v 10:00.

Pokud se chcete podívat na záznam starších bohoslužeb a jiná naše videa, můžete tak učinit na našem YouTube kanálu. Přejít na sborový YouTube kanál.

 

Tato stránka je chráněna proti spamu službou reCAPTCHA od společnosti Google. Platí tyto Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte. Přečtěte si naše Podmínky ochrany osobních údajů